MATEMATİK - GEOMETRİ

on Perşembe, 03 Mart 2011.

Matematik dersi , hem öğretmen tarafından anlatılır hem de aynı zamanda tahtaya yazılır ve öğrenci kalabalık sınıf ortamın da bu uzun ve detaylı işlemleri görebildiği kadarıyla  takip edip  deftere yazar, aynı zaman da  duyabildiği kadarıyla dinleyip anlamaya çalışır.

Okul ve dershane kurumlarının size sunacağı imkanlar koşulunda  45 dakika içerisinde matematik dersi adına alabileceğiniz bilgi çok kısıtlıdır. Okullardaki sınıf mevcudu 30'larda, Dershanelerde sınıf mevcudu minimum 8'lerde olduğunu  düşünürsek  ders boyunca anlaşılmayan  matematik  dersini sormak için size yaklaşık 5 dakika düşmektedir.

Fakat alınacak bir matematik özel ders ile okul ve dershanedeki anlaşılmayan kısımlar adına soru işaretleri giderilebilir, ve bunun üzerine kısa süre içerisinde daha çok konu işlenebilir. Çünkü, matematik özel dersi öğrencinin bireysel anlama hızına göre devam eder ve öğrenci anlayana kadar tekrar ve tekrar işlenir ve incelenir.

Bu durum da , devamlı olan matematik özel derslerinin öğrencinin  işlem pratikliğine dökmesiyle ve böylelikle okulda veya dershanede aylar boyunca işlenecek konuların öğretmen ve öğrenci arasındaki birebir çalışma ile birkaç saatte tamamlanmasıyla başarıya ulaşılır.

Bir yorum yapın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz.

UK betting sites, view full information www.gbetting.co.uk bookamkers