Eğitimiz İçin Ne Dediler?

Written by Zafer HOCA on Cuma, 15 Mart 2013. Posted in KİŞİSEL

Öğrenci ve velilerimizin İZ Matematik hakkındaki düşünceleri..

Öğrenci ve velilerimizden yorumlar geldikçe bu sayfaya eklenecektir.. Duygu ve düşüncelerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. mail adresine veya iletişim bölümünden iletebilirsiniz.. 

Özge E. ( Öğrenci )

Merhabalar;

Ben Zafer Hoca'dan 2 yıl boyunca matematik-geometri dersleri almış bir öğrenciyim. Meslek lisesi çıkışlı olduğumdan dolayı sayısal derslerde altyapım yok denecek kadar azdı ve girdiğim denemelerde matematik bölümüne neredeyse hiç bakmıyordum. Fakat üniversiteyi kazanmak için şüphesiz ki en önemli ve en zorlanılan kısım matematik olduğundan bu soruna bir çözüm bulmak için Zafer Hoca'dan yardım aldım. Güncel kaynakları taramış olması, sınav sistemine hakim olması , çıkabilecek konular ve soru tipleri üzerindeki bilgisi sayesinde netlerim 2-3'ten 25 net seviyesine kadar çıktı. Üstelik sadece verdiği dersle değil öğrencilerin diğer konulardaki netleri, çalışma stilleri, yaptığı programlar, eksik konuları saptaması ,sürekli takipte olması sayesinde de hem kendi başarısını hemde benim başarımı yükselten bir grafik çizmiş olduk. Ve şu anda İstanbul Ticaret Üniversitesinde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümünde burslu okuyorum.

Bu vesileyle de kendisine tekrar tekrar teşekkürlerimi iletiyorum. Ve herkese tavsiye ediyorum. :)

Cansu K. ( Öğrenci )

Kaçınılmaz bir sorun vardır ki biz öğrenciler matematik dersinin okul ortamında alınmasının zorluğunu yaşarken bir de özel dersin eklenmesine bela gözüyle bakıyoruz. Benim bu yargım sizi tanıyana kadardı. Her dersin kendi zorluğu vardı fakat matematik gibi bir dersin sizinle sevdirilmesi ve olağan katkısı ile bana başarı kazandırmanız size minnettarlığımı getirmeme neden oldu. Şu bir gerçek ki emeğin sevgiyle birleştirilip dersin eğlenceli hale getirilmesi öğretmende başlarmış. Bana sevdirdiğiniz için teşekkürler...

Ziya Ş. (Veli)

Zafer Beye bir yıl boyunca gösterdiği ilgi için çok teşekkür ediyorum. Ödev, ders çalışma takibi süperdi. Çocuğum hem matematiği sevdi hem de başarabileceğini anladı. Ömür boyu başarılar diliyorum.

Beyhan G.(Veli)

Herseyden önce bir anne icin en onemli varlik cocugudur. Bende cocugumun gelecegi icin onu en iyi kisilere emanet etmek istedim ve Zafer Hoca bizim icin en dogru tercih oldu. Egitimi ve insanligi konusunda kuskusuz gonul rahatligiyla herkese onerebilecegim bir ogretmendir. Ogretmenlikten ote oglum icin bir agabey bir dost bir yol gosterici oldu. Verdigi tüm emekleri icin kendisine sonsuz tessekkur ederim.

Rüçhan G.(Veli)

Zafer Hoca 3 yil boyunca oglumun barisili olmasinda katkilariyla hep yanimizdaydi. Zafer Hoca nin öğrencilerine olan anlayışlı yaklaşımı, birebir ders takip sistemi, veli bilgilendirilmeye verilen önem bizdeki güven duygusunu pekiştiren pek çok unsurdan birkaçı oldu. Katkilarindan dolayi kendisine tesekkurlerimi iletirim.

Reyhan A. (Veli)

Harika hocamız Zafer bey: Sizin sayenizde Can 2 yıl boyunca matematik ve geometri dersini dert etmedi. Cana gösterdiğiniz sabır ve emeklerinizden dolayı eşim ve ben size çok çok teşekkür ediyoruz.

About the Author

Zafer HOCA

Zafer HOCA

Zafer Hoca, yıllardır eğitim içerisinde.. Kendince fikirleri var.. Zamanı geldikçe hayata geçirmek için yoğun çaba göstermektedir.. Devamı gelecek..

Bir yorum yapın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz.

UK betting sites, view full information www.gbetting.co.uk bookamkers